Facebook

Hakkımızda

Defne AhşapDefne Ahşap Sanayi tecrübesi, kalitesi ve deneyimli teknik ekipleri ile Türkiye’de Ahşap Kapı pencere Sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir, Devamlı kendini geliştirme politikası izleyip yeniliklere açık genç beyinlerden oluşan firmadır.

Ahşap Kapı pencere Sistemleri üzerine profesyonelleşen ve günden güne kendini geliştiren Defne Ahşap Hatay’da bir çok yapıya imza atmıştır.

Defne Ahşap Araştırma – geliştirme faaliyetlerini müşterilerimizin farklı talep ve ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında ürünler oluşturmak ve üretmektedir.

Defne Ahşap Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesini sürekli artırmaktadır. Bununla birlikte, tüketicileri müşterimiz haline getirerek onlara en iyi hizmeti sunmaktadır. Yaptığımız yatırımlarla da istihdam olanağı sağlayıp ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Ahşap doğallıkdır,sağlıkdır,insana huzur veren bizlerle yaşayan bizlerle nefes alan doğal bir malzemedir, ona dokunmanın onu hissetmenin ve onun içinde yaşamanın zevki ve keyfi ise bambaşkadır.