Facebook

Thermowood Deck

HAYATINIZA DOĞALLIK KATIN

Defne Ahşap Thermowood Deck malzemeleri ile yaşadığınız mekanlarda, doğanın huzurunu hissedeceksiniz. Defne Ahşap Thermowood Deck ailesinden size en uygununu seçin, yıllarca ayak basmaktan usanmayacağınız doğal bir ürünle yaşamanın keyfini çıkarın.

Defne Ahşap Thermowood Deck, dış mekan kaplamalarında en ideal deck malzemesidir. Bunun sebebi, termal modifikasyon sonucunda, her türlü hava koşuluna, çürümeye, mikroorganizma ve haşerelere karşı direncinin maksimum seviyeye getirilmiş olmasıdır.

Defne Ahşap Thermowood dış zemin kaplamalarının bir diğer avantajı da, reçine ve diğer ekstraktif maddelerden arındırılmış bir malzeme oluşudur. Bu maddelerden arındırılan ahşap her zaman stabil kalmaktadır. Stabilitesi sayesinde, termal modifikasyon işlemi görmemiş ahşaplar ile elde etmenin imkansız olduğu birçok uygulama imkanı sağlar.

Defne Ahşap Thermowood Deckler’de termal modifikasyon işlemi esnasında renk homojenliği sağlanmıştır. Boyut ve şekillerin kalıcılık özellikleri mükemmeldir, tüm doğallığını ve şıklığını uzun yıllar korur. Yağ bazlı koruyucularla, UV ışınlarına karşı korumalı hale getirilebilir ve doğal renklerini uzun süre koruyabilmesi sağlanır. Aksi takdirde grileşme gözlemlenmektedir. Ancak bu tip uygulamaların yapılmaması malzemenin dayanım ömrünü etkilemez.

Defne Ahşap Thermowood Deck ürünleri; havuz kenarları, teraslar, balkonlar, kafe restoran zeminleri, park-bahçe düzenlemeleri, yürüyüş yolları, peyzaj ve benzeri tüm çevresel yapılar için ideal ve estetik bir seçim. Yaşadığınız mekanlarda Defne Ahşap Thermowood Deck kalitesi ve farkını bir kere hissettikten sonra başka bir yere basmak istemeyeceksiniz.