Facebook

Thermowood Cephe Kaplama

YAPILARINIZIN DOĞAL GİYSİSİ

Defne Ahşap Thermowood Cephe Kaplamaları, binalarınızın en şık ve doğal kıyafeti. Ahşabın zarafetini her anlamda yansıtan Defne Ahşap Thermowood Cephe Kaplamaları ile binanız adeta smokin giymiş gibi değerli bir görünüme kavuşacak. Defne Ahşap Thermowood Cephe Kaplama ürünlerinden binanız için en uygununu seçin, ona doğal, şık, uzun ömürlü ve değerli bir görünüm kazandırın. Uzun yıllar boyunca eskimeyen, her geçen gün güzelleşen ve değerlenen, dilediğiniz an yenilenebilen bu görünümün tadını çıkarın.

Thermowood, cephe kaplama için en ideal ve sağlıklı malzemedir. Bunun sebebi, termal modifikasyon sonucunda, her türlü hava koşuluna, çürümeye, mikroorganizma ve haşerelere karşı direncinin maksimum seviyeye getirilmiş olmasıdır.

Defne Ahşap Thermowood Cephe Kaplamaları’nın bir diğer avantajı da, reçine ve diğer ekstraktif maddelerden arındırılmış bir malzeme oluşudur. Böylelikle ahşabın reçineden arındırılmasından dolayı yüzeyde bozukluklar çıkmadığı gibi cepheniz her zaman stabil kalmaktadır. Stabilitesi sayesinde, termal modifikasyon işlemi görmemiş ahşaplar ile elde etmenin imkansız olduğu birçok uygulama imkanı sağlar.

Defne Ahşap Thermowood Cephe Kaplamaları’nda, yüksek ısıl işlem esnasında renk homojenliği sağlanmıştır. Boyut ve şekillerin kalıcılık özellikleri mükemmeldir, tüm doğallığını ve şıklığını uzun yıllar korur. Yağ bazlı koruyucularla, dış cepheler UV ışınlarına karşı korumalı hale getirilebilir ve cephenin doğal renklerini uzun süre koruyabilmesi sağlanır. Aksi takdirde grileşme gözlemlenmektedir. Ancak bu tip uygulamaların yapılmaması malzemenin dayanım ömrünü etkilemez.

Defne Ahşap Thermowood Cephe Kaplama ürünleri; tüm cephelere uygulanabilmektedir. Yaşadığınız binalarda Defne Ahşap Thermowood Cephe Kaplama kalitesi ve farkını bir kere hissettikten sonra başka bir cepheye bakmak istemeyeceksiniz.